top of page

Üniversitelerde Örgün ve Uzaktan Eğitim İçin Hibrit Öğretim Yönetim Sistemi

 

Örgün ve uzaktan öğretim için öğretim elemanları ve öğrencilerin tüm iletişim ve paylaşım ihtiyaçlarını karşılar. Ekstra bir yazılım gerektirmeden herhangi bir mobil cihaz üzerinde rahatlıkla çalışır. Sınavların kurumlar üzerinde yarattığı karmaşık ve yoğun iş yükü problemine çözüm getirir.

ogrenim-zaman-ogrenci-yonetimi-sistemi-mobil-duyuru-haber-elearning.png

Kampüs365, tarafından geliştirilmiş hibrit öğretim hedeflenerek örgün ve uzaktan öğretim için öğretim elemanları ve öğrencilerin tüm iletişim ve paylaşım ihtiyaçlarını karşılayan tamamen yerli akademik öğretim yönetimi sistemidir.

Başta Türkiye’nin seçkin 70+ yüksek öğrenim kurumu olmak üzere 120+ kuruluşun tercih ettiği Eğitim365, 5.200.000+ aktif kullanıcı kitlesi ile ülkemizin en çok tercih edilen popüler akademik öğrenim yönetim sistemidir.

Küresel yazılım alanındaki gelişmelere paralel olarak tasarımından kod mimarisine, içeriğinden bulut altyapısına en ileri yazılım teknolojilerini kullanıcılara sunuyor.

Eğitim365, asenkron bir yazılım olmasıyla birlikte, senkron canlı sınıf uygulamalarıyla entegrasyonu vardır. Ekstra bir yazılım gerektirmeden internet bağlantısı olan her hangi bir mobil cihaz üzerinde rahatlıkla çalışır.

Üniversitelerin 1 Numaralı %100 Yerli Tercihi

Sınav Sistemi

 

Çok çeşitli soru tiplerinden oluşan soru bankaları ile gelişmiş online sınav deneyimi sunar. Yoğun sınav dönemlerinde, sınav yönetim merkezi ekranları ile anlık olarak sınavlar takip edilebilir, destek verilebilir. Sınav sonrasında soru iptalleri yapılabilir, telafi sınavları düzenlenebilir.

alms-sinav-sistemi.png
alms-akilli-video.png
Akıllı Video.

 

Video içeriklerinizin üzerine sorular ekleyebilir, dönütler verebilirsiniz. Yanlış cevap verildiğinde, videonun ilgili saniyesi geri gönderebilir, doğru cevap vermeden devam etmesini engelleyebilirsiniz.

Entegrasyon

 

Öğrenci işleri yazılımları ile kolayca entegrasyon edilebilmesi sebebiyle dönem başında en az çaba ile dönemi başlatabilirsiniz. Ders bırakma dönemlerinde, öğrencilerin dersleri otomatik olarak güncellenir. Dönem sonunda dilerseniz notları öğrenciğ işleri otomasyonuna aktarabilirsiniz.

alms-entegrasyon.png
alms-sube.png
Şube Yapısı

 

Aynı dersin çok şubesi olması durumunda; merkezi içerik yönetimi yapabilirsiniz. Her öğretim görevlisi kendi şubesine ek aktivite ekleyebilir, sanal sınıflarını yönetebilir ve şube ile ilgili tüm işlemleri yapabilir.

İletişim Olanakları

 

Duyuru, mesaj, forum gibi pek çok farklı iletişim olanağı sunar. Bunları ders, şube, bölüm, fakülte veya üniversite çapında sunabilir.

alms-iletisim-araci.png
YOK-Uyumlu.png
YÖK Uyumlu

YÖK gereksinimlerine uyumu sağlar.

Tam-Destek.png
Tam Destek

UZEM’in destek yükünü

paylaşır.

Is-Yuku-Paylasimi.png
İş Yükü Paylaşımı

Sınavların kurumlar üzerinde yarattığı karmaşık ve yoğun iş yükü problemini çözer.

Gercek-Tasarruf.png
Gerçek Tasarruf

Zaman ve paradan tasarruf sağlar.

Onay.png

Sınav çözümleri

Onay.png

Akıllı video çözümleri

Onay.png

Raporlama

Onay.png

Kurum ve kullanıcılar arasında iletişim

Onay.png

Çok çeşitli eğitim aktiviteleri hazırlama

20+ Yıllık
Deneyim

%100
Yerli Yazılım

Sürekli Destek
Kesintisiz Eğitim

Webden, Cepten,
Tabletten Erişim

70+ üniversite, 20+ eğitim kurumunun tercihi

70+
Üniversite

20+
Eğitim Kurumu

50+
Çalışan

20+
Yıllık Deneyim

Öğrenciler ve Eğitmenler
Bizi Seviyor

Eğitim365

Ürünümüz sizin için uygun mu?

Bizden Haberler

Kampüs 365, müşterilerine sunduğu yazılım çözümleriyle onlar için çok büyük katma değerler yaratırken, diğer yandan da onlarla işbirliği yaparak birlikte e-eğitim sektörünün ihtiyaçlarına yönelik çök önemli yazılımlar geliştirdi.

bottom of page