Dev Kampüs
Front End Developer

Süre

232 saat eğitmen eşliğinde

Başlangıç Tarihi

Yakında

Ödeme Seçenekleri

11.800 TL taksitli kolay ödeme imkanı

Görsel---1.png

Dev Kampüs ile 
4 Ayda Front End Developer Olun
Yeni İşinize Girin!

4 Aylık uygulama ağırlıklı Front End Developer programı son teknolojileri barındıran yazılım eğitimlerimizi genç nesille tanıştıracak mülakat garantili yazılımcı geliştirme programını başlatıyoruz.

Eğitimde Öne Çıkanlar

Front-End Developer’lar dünya genelinde yazılım geliştirme alanında en çok aranan ve tercih edilen uzmanlar arasındadır.

**Gündüz ve Akşam Grupları: Eğitimler, katılımcı grubun talebine bağlı olarak gündüz ya da akşam grubu olarak belirlenmektedir.

Eğitim Hakkında

Front-End Developer’lar, web kullanıcıları tarafından görülen sayfaların tasarım ve oluşumlarını gerçekleştiren uzmanlardır. Uzmanlıklarını; HTML, CSS, JavaScript, React teknolojilerini etkin kullanarak gerçekleştirirler.

Eğitim süreci, örnek çalışmalar ışığında web sitelerin ön yüzünü temel web programlama uygulamaları; HTML, CSS ve JavaScript kodlamaları ile gerçek iş yazılımları üreterek, profesyonel iş tecrübesiyle tamamlanır.

Eğitim aynı zamanda ileri web programlama, React programlama ve veri tabanı bağlantıları ile uygulama çalışmalarını sunarak bir Front End Developer’ın tüm ihtiyaçlarını uçtan uca karşılamaktadır.

Eğitim Başlangıç Tarihleri

Aşağıdaki eğitim dönemleri için Bilgi Al formu ile başvurabilirsiniz.

  • Yakında

 

Koşullar

Eğitime katılmak için ön bilgi gerekmemektedir. Temel bilgisayar bilgisi yeterlidir.

 

Kariyer Alanları

  • Front End Developer

  • React Developer

Eğitim İçeriği

Temel Web Programlama

HTML

CSS

JavaScript Temel

İleri Web Programlama

JavaScript İleri
Bootstrap
Farklı Veri Formatları ve Türleri ile Çalışma (XML/JSON)
Chrome Web Developer Tools

Araçların Kullanımı

Visual Studio Code Temel Özellikleri
Git ile Versiyon Kontrolü ve Kod Deposu Yönetimi
API Kavramı ve Mock Servis Yazımı
Postman

React Frontend Programlama

React JS Giriş
React JS Kurulum
JSX
Render Kavramı
Adım Adım İlk React Projesi
Bileşenler (Components)
Props
Durum Yönetimi (State Management)
Formlar ve Data Binding
Koşullar, Döngüler ve Diziler (Arrays)
Axios
Yaygınlaştırma (Deployment)

Veritabanı Temel Eğitimi

Veritabanı Temel Eğitimi

​Veri Türleri
Tablolar
İlişkiler
Temel Veritabanı Tasarım İlkeleri
İlişkisel Veritabanı Mimarisi
Veri Sorgulama Dili (T-SQL)  - DML (SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE)

Örnek Projeler

Baştan sona veri yapısı, ekran görünümleri, servis ihtiyaçları ve versiyon kontrolü ile bütün bir proje geliştirme

Kazanacağınız Beceriler ve Yetkinlikler

Referanslar

Bu Eğitim Kimler İçindir?

Web uygulamaları geliştirmeyi öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Dünya çapında popülerliği ve iş olanakları artan Front End Developer web arayüz yazılımı geliştirme alanında kendini geliştirmek isteyen kişiler içindir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen Hakkında

Zafer DEMİRKOL

ASP ile Web Programcılığı ve Elektronik Ticaret, İnternet Teknolojileri, XML, ASP.NET ve C# ile ASP.NET isimli kitapları yayınlandı. ASP,NET 2 Yazarın altıncı kitabıdır. ASP ile Web Programcılığı ve Elektronik Ticaret isimli kitabı 10. baskıyı yaptı. Haftalarca (en çok satanlar) listesinde yer aldı. 2005 yılı başından beri Mobillife dergisinde Teknoloji Editörlüğü ve Yazarlık yapıyor. Çalışmalarına web yazılımları geliştirme, eğitmen ve danışman olarak devam etmektedir.

zafer demirkol.jpeg

Murat BAŞEREN

Yazılım Danışmanı, Yazılım Mimarı, MCP ve Eğitmen. Bilgi teknolojisi ve hizmetleri sektöründe bir geçmişe sahip deneyimli yazılım mimarı ve proje yöneticisi. .NET Framework & NET Core, ASPNET MVC & MVC Core, ASPNET WEB API ve API Core, MSSQL Server (T-SQL), Mongo, Entity Framework & Core, Bootstrap, jQuery, VueJS, Blazor (önizleme) ve C# konusunda uzman yazılım dili. Azure & DevOps (CI/CD) Git, GitHub ve TFS hakkında da bilgi sahibidir. Yazılım geliştirme ilkeleri (katı) ve kurumsal yazılım mimarileri ile ilgilenir.

Resim1.png

Çağatay YILDIZ

2009 yılından bu yana yazılım sektöründe kod geliştirmekle birlikte farklı kurumlarda danışmanlık ve eğitmenlik görevleri üstlenmiştir. Uzmanlık alanları arasında ASP.Net, WEB API, ASP.Net MVC, İleri JS, Angular, Code Review, Apache Cordova, Phonegap dil ve araçları yer almaktadır. Yazılım güvenliği konusunda uzmanlaşmıştır. Katkıda bulunduğu projeler arasında ödeme sistemi, süreç takip yönetim sistemi, anket değerlendirme yazılımı, akademik takvim ve öğrenci web portalı, doküman yönetim yazılımı, artırılmış gerçeklik teknolojisiyle çalışan mobil uygulama, hasta operasyon ve süreç takip uygulaması, kullanıcı ürün takas mobil uygulaması, sigorta şirketlerinin anlık iletişimi ve hasar kayıt yönetimi mobil uygulaması yer almaktadır.

Çağatay Yıldız.png

Şamil YILMAZ

1993 yılından bugüne kadar server sistemleri, bankacılık ve e-ticaret sistemlerinde programcılık faaliyetleri sürdürdükten sonra akademik alanda ilerleyerek üniversitede öğretim görevlisi kariyerine devam etmektedir. Linux, Unix, Oracle, MS-Windows network system, Windows server, SqlServer ve veri tabanı güvenliği teknolojileri konularında uzmanlaşmıştır. Nesne yönelimli programlama, Windows formları, web formlar, java, .net, c# .net, sql, mssql, mysql, mvc, angularjs, angular 6, scrum ve waterfall konularında eğitimler vermektedir.

Şamil YILMAZ.jpeg

Serkan TEKİN

1990 Yılından bu yana yazılım projeleri geliştiren ve daha sonrasında akademik kariyere yönelerek üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Yazılım uzmanlığı, yazılım mühendisliği ve yazılım proje yöneticiliği konusunda uzmanlaşmıştır. MCPS, MCT, MCPD, MCTS, OCA, Web, Windows ve Mobile uygulama tasarım ve yazılımı, veri tabanı yazılımı, e-ticaret yönetim yazılımı, CRM, CMS, ödeme sistemi, faturalandırma sistemi, kurumsal yazılım tasarımları, MS .Net takım eğitimleri, yazılım proje ekip yönetimi, BigData proje yönetimi, semantic analiz, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0, makine öğrenimi, yapay zeka ve derin öğrenme ve uzaktan eğitim konularında projeler geliştirmiştir.

Serkan TEKİN.jpg

Selkan LARLAR

Web ve multimedya yazılım alanında 2008 yılından bu yana yazılım projeleri geliştirip eğitimler vermektedir. Web'de proaktif, çok yönlü ve sonuç odaklı profesyonel teknolojileri ve multimedya üretimi gerçekleştirmenin yanında danışmanlık, eğitim ve farklı sektörlerden kurumlara çözüm hizmetleri sunmaktadır. Günümüz teknolojilerini güncel bir şekilde takip eden Serkan LARLAR; sql, mysql, mssql, ileri sql, tsql, sql server, ms sql server, access sql, mongodb, db2, excel, excel vba, php, html, css, javascript, mean full stack, python, c++, yaratıcı kodlama, cms, tridion, business catalyst, joomla, wordpress, google adwords, google analitik, a/b testi, web sunucuları, ftp sunucuları, medya sunucuları, dns, mıdıtube, rainfx, mowin, shapedat, polluphigh, c# programlama, .net, asp.net, veri modelleme, power bı, veri analisti, e-posta, seo, dijital pazarlama, r, weka, adobe photoshop, ındesign, cıcs, mvs, sna, cobol ve vsam kullanarak ana bilgisayar uygulamaları geliştirmektedir.

Selkan LARLAR.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
  • YouTube

2001-2022 © Tüm hakları saklıdır

Kampüs 365