top of page

Dev Kampüs
C# Full Stack Developer

Süre

190 saat eğitmen eşliğinde

Başlangıç Tarihleri

14 Kasım 2022 Pazartesi

Fiyat

18.000 TL taksitli kolay ödeme imkanı

kampus_365_bireysel_manset_v2.jpg

Dev Kampüs ile

4 Ayda Yazılımcı Olun
Yeni İşinize Girin!

 

Uygulama ağırlıklı, son teknolojileri barındıran yazılım eğitimlerimizi genç nesille tanıştıracak mülakat garantili yazılımcı geliştirme programlarını başlatıyoruz.

Eğitimden öne çıkanlar

**Gündüz ve Akşam Grupları: Eğitimler, katılımcı grubun talebine bağlı olarak gündüz ya da akşam grubu olarak belirlenmektedir.

Eğitim Hakkında

Dünyada ve ülkemizde yeni teknolojiler üretebilecek nitelikte iş gücünün önemi her geçen gün artmakta. Yazılımcı ihtiyacı ise tüm sektörler için inanılmaz bir boyuta gelmiş durumda.

Uygulama ağırlıklı, son teknolojileri barındıran yazılım eğitimlerimizi genç nesille tanıştırmak, Türkiye'de ve dünyada geçerli yazılımcılar olabilmelerinin önünü açmayı hedefliyoruz.

Online Eğitim Modeli

Online Eğitim Modeli ile eğitimlere katılan katılımcılarımız; iş yoğunluğu, lokasyon farklılıkları vd sebeplerle eğitim lokasyonuna gitmeksizin tüm eğitimi online olarak tamamlayabilmektedirler.

Online eğitim modelinde eğitim kapsamı ve diğer şartlar, üniversite onaylı ve e-devlet ile sorgulanabilir sertifika verilebilmektedir.

Eğitim Başlangıç Tarihleri

Aşağıdaki eğitim dönemleri için Bilgi Al formu ile başvurabilirsiniz.
 

  • 7 Kasım 2022 Pazartesi

Eğitim Başlangıç Tarihleri

Eğitim İçeriği

PROGRAMLAMA ve ALGORİTMA​

Console Programming​ (10 Saat)

Object Oriented Programming​ (OOP) (20 Saat)

NET PROGRAMLAMA (backend)

ASP.NET Core MVC (25 Saat)

ASP.NET Core WEB API (15 Saat)

ASP.NET Core Razor Pages (2 Saat)

Windows Form Application Programming (10 Saat)

VERİ TABANI ve ERİŞİMİ

Microsoft SQL Server Database Management (10 Saat)

ADO.NET (4 Saat)

Entity Framework & EF Core (6 Saat)

Dapper (3 Saat)

ÖNYÜZ (frontend)

HTML (3 Saat)

CSS (3 Saat)

SASS (2 Saat)

JavaScript (2 Saat)

JQuery - Ajax (4 Saat)

Bootstrap (2 Saat)

ReactJS (15 Saat)

NextJS (10 Saat)

Redux (5 Saat)

DEPLOYMENT

Publish Web App to Web Hosting (2 Saat)

Publish Azure Web App (1 Saat)

PROGRAMLAMA ARAÇLARI

Visual Studio (IDE) (1 Saat)

GIT & GITHUB (5 Saat)

Kazanacağınız beceriler ve yetkinlikler

Referanslar

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen Hakkında

Zafer DEMİRKOL

ASP ile Web Programcılığı ve Elektronik Ticaret, İnternet Teknolojileri, XML, ASP.NET ve C# ile ASP.NET isimli kitapları yayınlandı. ASP,NET 2 Yazarın altıncı kitabıdır. ASP ile Web Programcılığı ve Elektronik Ticaret isimli kitabı 10. baskıyı yaptı. Haftalarca (en çok satanlar) listesinde yer aldı. 2005 yılı başından beri Mobillife dergisinde Teknoloji Editörlüğü ve Yazarlık yapıyor. Çalışmalarına web yazılımları geliştirme, eğitmen ve danışman olarak devam etmektedir.

zafer demirkol.jpeg

Murat BAŞEREN

Yazılım Danışmanı, Yazılım Mimarı, MCP ve Eğitmen. Bilgi teknolojisi ve hizmetleri sektöründe bir geçmişe sahip deneyimli yazılım mimarı ve proje yöneticisi. .NET Framework & NET Core, ASPNET MVC & MVC Core, ASPNET WEB API ve API Core, MSSQL Server (T-SQL), Mongo, Entity Framework & Core, Bootstrap, jQuery, VueJS, Blazor (önizleme) ve C# konusunda uzman yazılım dili. Azure & DevOps (CI/CD) Git, GitHub ve TFS hakkında da bilgi sahibidir. Yazılım geliştirme ilkeleri (katı) ve kurumsal yazılım mimarileri ile ilgilenir.

Resim1.png

Çağatay YILDIZ

2009 yılından bu yana yazılım sektöründe kod geliştirmekle birlikte farklı kurumlarda danışmanlık ve eğitmenlik görevleri üstlenmiştir. Uzmanlık alanları arasında ASP.Net, WEB API, ASP.Net MVC, İleri JS, Angular, Code Review, Apache Cordova, Phonegap dil ve araçları yer almaktadır. Yazılım güvenliği konusunda uzmanlaşmıştır. Katkıda bulunduğu projeler arasında ödeme sistemi, süreç takip yönetim sistemi, anket değerlendirme yazılımı, akademik takvim ve öğrenci web portalı, doküman yönetim yazılımı, artırılmış gerçeklik teknolojisiyle çalışan mobil uygulama, hasta operasyon ve süreç takip uygulaması, kullanıcı ürün takas mobil uygulaması, sigorta şirketlerinin anlık iletişimi ve hasar kayıt yönetimi mobil uygulaması yer almaktadır.

Çağatay Yıldız.png

Şamil YILMAZ

1993 yılından bugüne kadar server sistemleri, bankacılık ve e-ticaret sistemlerinde programcılık faaliyetleri sürdürdükten sonra akademik alanda ilerleyerek üniversitede öğretim görevlisi kariyerine devam etmektedir. Linux, Unix, Oracle, MS-Windows network system, Windows server, SqlServer ve veri tabanı güvenliği teknolojileri konularında uzmanlaşmıştır. Nesne yönelimli programlama, Windows formları, web formlar, java, .net, c# .net, sql, mssql, mysql, mvc, angularjs, angular 6, scrum ve waterfall konularında eğitimler vermektedir.

Şamil YILMAZ.jpeg

Serkan TEKİN

1990 Yılından bu yana yazılım projeleri geliştiren ve daha sonrasında akademik kariyere yönelerek üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Yazılım uzmanlığı, yazılım mühendisliği ve yazılım proje yöneticiliği konusunda uzmanlaşmıştır. MCPS, MCT, MCPD, MCTS, OCA, Web, Windows ve Mobile uygulama tasarım ve yazılımı, veri tabanı yazılımı, e-ticaret yönetim yazılımı, CRM, CMS, ödeme sistemi, faturalandırma sistemi, kurumsal yazılım tasarımları, MS .Net takım eğitimleri, yazılım proje ekip yönetimi, BigData proje yönetimi, semantic analiz, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0, makine öğrenimi, yapay zeka ve derin öğrenme ve uzaktan eğitim konularında projeler geliştirmiştir.

Serkan TEKİN.jpg

Selkan LARLAR

Web ve multimedya yazılım alanında 2008 yılından bu yana yazılım projeleri geliştirip eğitimler vermektedir. Web'de proaktif, çok yönlü ve sonuç odaklı profesyonel teknolojileri ve multimedya üretimi gerçekleştirmenin yanında danışmanlık, eğitim ve farklı sektörlerden kurumlara çözüm hizmetleri sunmaktadır. Günümüz teknolojilerini güncel bir şekilde takip eden Serkan LARLAR; sql, mysql, mssql, ileri sql, tsql, sql server, ms sql server, access sql, mongodb, db2, excel, excel vba, php, html, css, javascript, mean full stack, python, c++, yaratıcı kodlama, cms, tridion, business catalyst, joomla, wordpress, google adwords, google analitik, a/b testi, web sunucuları, ftp sunucuları, medya sunucuları, dns, mıdıtube, rainfx, mowin, shapedat, polluphigh, c# programlama, .net, asp.net, veri modelleme, power bı, veri analisti, e-posta, seo, dijital pazarlama, r, weka, adobe photoshop, ındesign, cıcs, mvs, sna, cobol ve vsam kullanarak ana bilgisayar uygulamaları geliştirmektedir.

Selkan LARLAR.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
  • YouTube

2001-2022 © Tüm hakları saklıdır

Kampüs 365