top of page

%100 Yerli Üretim

 

Advancity, Türkiye’de akademik problemlere yönelik tamamen yerli yazılımlar sunan ve bunun sonucunda kendi alanında Yerli Üretim Belgesi alan ilk firma oldu.

beyaz_ucgenler_sag.png
yerli-uretim-logo.png

Hakkımızda

Kampüs365, 1999 yılında e-öğrenme alanında faaliyet göstermek üzere kurulan Advancity’nin gittikçe genişleyen ürün ve hizmet çeşitliliğini tek bir çatı altında, bütünsel bir yaklaşımla sunmayı hedefleyen markasıdır.

Advancity kimdir?

20+ yılı aşan deneyimi ile önceliğini Akademik Eğitim Yönetimi (LMS)  ve Sanal Sınıf (Virtual Clasroom) yazılımlarına vererek başta Üniversiteler olmak üzere birçok eğitim kurumuna dijital eğitim çözümleri sunan firmamız, tamamen yerli bir yazılım kadrosu ile çalışmanın avantajıyla Türkiye’deki eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına göre özelleştirerek geliştirdiği çözümler ile sektörün en önemli oyuncularından birisi haline gelmiştir.

Kendi alanında Yerli Malı Belgesi alan ilk firma olan Advancity, bugün İstanbul ve Sakarya Teknopark’ta olmak üzere iki ofisi, Sürekli Destek- Kesintisiz Eğitim  ekibi ile kendini  tüm eğitim kurumlarının dijital eğitim süreçlerini kolaylaştırmaya adamış ve bugün Uzaktan Eğitim Çözümleri kullanan üniversiteler tarafından en çok tercih edilen ve pazarın açık ara lideri durumuna gelmiştir.

Üniversitelerin 1 Numaralı Tercihi

Kilometre Taşları

Kampüs365, Türkiye’de akademik problemlere yönelik tamamen yerli yazılımlar sunan ve bunun sonucunda kendi alanında Yerli Üretim Belgesi alan ilk firma oldu.

scorm-player-ile-uzaktan-egitim-seruveni-basladi.png

2004

Uzaktan Eğitim Serüveni Başladı.

SCORM Player ile Uzaktan Eğitim Serüveni Başladı. Uzaktan eğitimle ilgili SCORM API üretimiyle yurt dışına ilk yazılım ihracatını yaptı.

2005

ilk-sanal-sinif-dogdu-perculus.png

İlk Sanal Sınıf Doğdu

Sanal Sınıf Perculus’un temelini oluşturacak ilk uygulama geliştirildi.

2008

uzaktan-egitim-icin-sakarya-universitesi-ile-birlikte-ortak-calisma.png

Türkiye’de uzaktan eğitimin en önemli akademik kurumlarından biri olan Sakarya Üniversitesi ile ortak çalışma yapıldı.

2009

sakarya-teknokentte-ilk-ofisimiz.png

Sakarya Teknokent

Advancity, Sakarya Teknokent’te ilk ofisini açtı.

2010

akademik-lms-yayinlandi.png

Uzaktan eğitim yönetimi sistemi Akademik LMS tamamen Türk mühendislerinin katkısıyla yayınlandı.

2012

advancity-urunleri-yukseliste-gelismeye-devam-ediyor.png

Uzaktan Eğitimde uzmanlaşan ve giderek bilinirliği artan Advancity, eğitim yönetim yazılımı (LMS) ve Sanal Sınıf Yazılımı Perculus ile akademik dünyada çok önemli bir çıkış yaptı.

2013

akademik-lms_in-ismi-alms-oldu-logo.png

ALMS

LMS yepyeni kod yapısı ve arayüz tasarımıyla hayata geçerek ALMS adını aldı ve Advancity’nin amiral gemisi haline geldi.

2015

2015-iki-yuz-elli-bin-kullanici.png

Advancity uzaktan eğitimde A’dan Z’ye çözüm, hizmet ve ürünleriyle, 70’ten fazla akademik kurumda, 250.000 aktif kullanıcıya ulaştı.

2016

2016-bes-yuz-bin-kullanici.png

Advancity ürünleri yine bir rekorla 500.000 aktif kullanıcıya ulaştı.

2017

asoys-ve-atube-logolari.png

Giderek akademik eğitime odaklanan Advancity, ENOCTA ile işbirliğine giderek, ENOCTA akademik müşterilerine de hizmet vermeye başladı. Enocta kataloğu, üniversitelerin kullanımına sunuldu.

Advancity’den akademik dünyaya yepyeni iki ürün daha: ASOS sınav organizasyon sistemi ve ATUBE video sistemi.

2018

2018-advancity-logo-ve-kurumsal-kimligimizi-yeniledik.png

2017 yılında ENOCTA ile yaptığı iş birliğini birleşme sürecine dönüştürdü ve ENOCTA ile ortaklık yaptı.

Logosu ve kurumsal kimliğini yeniledi.

%100 Yerli

Uzaktan eğitim ve LMS ile başlayan yolculuk, Ders ve Sınav Planlama, K12 yani ilköğretim okullarına özel çözümler, Anaokulu çözümleri ile eğitim kurumlarının tamamını kapsama altına almış ve bugün bir eğitim kurumunun dijital dönüşümü için uçtan uca çözüm sağlar hale gelmiştir.

Kampüs 365 nedir?

Üniversite, K12 - İlköğretim okulu, Anaokulu ya da bir Özel Eğitim Kurumu için bugün dijital eğitim olmazsa olmaz bir konu haline geldi. Belki biraz pandemi de bu süreci hızlandırdı ama esasında bizlerin yıllardır hazırlığını yaptığı, eğitimde fırsat eşitliğine de büyük katkı sağlayacak dijital kampüslerin kurulması aşamasına gelindiğine inanıyoruz.

Hayatın bir an önce normale döneceği sağlıklı günlerimize geri dönmeyi dilemekle beraber, artık eğitimin eskisinden farklı olacağını biliyoruz. Yüz yüze eğitim başlasa bile başta sınıf ve laboratuvarların aynı anda alabileceği öğrenci kapasitelerinin düşürülmesi, bu sebeple kampüs alanlarının genişletilmesi, akademik personel ihtiyacının artması gibi çok temel başka problemler ile karşı kaşıya kalınacağını rahatlıkla öngörebiliriz.

Kariyer & Staj Olanakları


1999 yılında kurulan firmamız, müşteri odaklı hizmet kalitesiyle Türkiye’nin önde gelen bilişim grupları arasında yer almakta, kurulduğu ilk günden bu yana pek çok başarıya imza atmaktadır. Hizmetlerimizi toplam kalite ve müşteriye bağlı yüksek sorumluluk bilinciyle sunmak, müşteri yaşam boyu değerini arttırmak amacıyla en iyi şekilde sunmayı amaçladık.

Kampüs365 her sene uzun dönemli yazılım ve destek birimlerine stajyer alır. Siz de yazılım ve desteği konusunda kendinizi geliştirmek ve uzun dönemli staj yapmak isterseniz bize başvurun.

YÖNETİM NE SÖYLEDİ?

Sınıfların kapasiteleri ve sosyal mesafe gereği kimse eskisi gibi bir ortamı yönetebilecek kapasitede değil. Fiziki kapasiteyi arttırmak da kimse için mümkün olmadığına göre bunu online kampüslere taşıyarak çözmek gerekiyor.

Diğer yandan bu yeni eğitim sürecinde dijital İçeriğin önemi de ortaya çıktı. Bunu da dikkate alarak zengin bir içerik havuzu oluşturmaya başladık ki geleceğin dijital kampüsleri için çok önemli bir ihtiyaç.

—  Cem ATACIK, CEO

Bu problemlerin yaratacağı maliyet artışları yanında yönetsel sorunları da düşündüğümüzde artık Dijital Eğitimi teknolojik bir çözüm, bir maliyet kalemi olarak görmekten vazgeçip, dijital kampüs inşa etmenin yepyeni bir eğitim yaklaşımı ve yeni bir kampüs gibi yönetilmesi gereken bir eğitim alanı olduğunu kavramak gerek. Bugün perakende ticareti nasıl bir e-ticaret dönüşümü yaşadıysa (birçok markanın en büyük satış yapan mağazası online), olmaz denilen ofis ortamları nasıl sanal ortama taşındıysa, eğitim kurumlarının da sanal kampüsleri en büyük kampüsleri haline gelecek.

İşte bu yüzden bugüne kadar ki tüm çözümlerimizi tek bir çatı altında topladık ve Kampüs 365 markası ile sunuyoruz. 

Kampüslerin...
  • En büyüğü,
  • En akıllısı,
  • En donanımlısı,
  • En konforlusu,
  • En kolay ulaşılanı,
  • En verimlisi

Yeni Nesil Dijital Kampüs, Kampüs 365 ile

Bir kampüs ve okul yönetimi için gerekli olan ne varsa Kampüs 365’te var ve sürekli yeni ürünler ve sektör temsilcileri ile işbirliği içerisinde ile çok daha güçlü ve zengin bir hizmet sunmak önceliğimiz. 

Sadece mevcut olanı taşımak için değil, yeni bölümler ya da sınıflar açmak, ders çeşitliliğini, kalitesini arttırmak için de
 

Her an, her yerden erişilebilen…
 

Yeni nesil dijital eğitim için…
 

Siz de Kampüs 365 i seçin.

YÖNETİM NE SÖYLEDİ?

—  Zafer GÜREL, CTO

2020 yılında Mart ayından itibaren kovid-19 salgını nedeniyle  eğitim dijital ortama taşındı, milyonlarca kişi uzaktan eğitimle tanıştı veya daha aktif olarak kullanmaya başladı. Böyle bir ortamda bir yandan artan talebe yanıt vermeye çalışırken, bir yandan da  sistemimize yeni özellikler kattık. 20 yıllık tecrübemizle pandemi döneminde çalıştığımız okulların bu krizi çok rahat bir şekilde aşmasına yardımcı olduk ki, gelen talepler ve yaşadığımız deneyimlerle gelecek yıllara çok daha güçlü biçimde hazırlandık. Altyapımızı sürekli gelişen teknolojilerle uyumlu hale getirmek, gelen talepleri, yeni ürün fikirler ile besleyip daha da geliştirmek için yatırımlar yaptık ve yeni iş ortakları ile anlaşmalar imzaladık.

20+ Yıllık
Deneyim

%100
Yerli Yazılım

Sürekli Destek
Kesintisiz Eğitim

Webden, Cepten,
Tabletten Erişim

70+ üniversite, 20+ eğitim kurumunun tercihi

70+
Üniversite

20+
Eğitim Kurumu

50+
Çalışan

20+
Yıllık Deneyim

Öğrenciler, Veliler ve Öğretmenler
Bizi Seviyor

Sitemize Abone Olun

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Bizden Haberler

Kampüs 365, müşterilerine sunduğu yazılım çözümleriyle onlar için çok büyük katma değerler yaratırken, diğer yandan da onlarla işbirliği yaparak birlikte e-eğitim sektörünün ihtiyaçlarına yönelik çök önemli yazılımlar geliştirdi.

bottom of page