top of page
beyaz_ucgenler_sol.png

İletişim Onay Metni

beyaz_ucgenler_sag.png

İletişim Onay Metni

 

Kampus365 (Caz Bilişim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi) tarafından gerçekleştirilecek eğitim, reklam, tanıtım, organizasyon, promosyon gibi pazarlama ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

 

İzin verdiğinizde; tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin işlenerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

 

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

 

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu talebinizi iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya şirket bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.

bottom of page