top of page

Dev Kampüs
Web & Mobile Developer

Süre

320 saat eğitmen eşliğinde

Başlangıç Tarihi

Planlanma aşamasında

(Tarihi belirlenmiş eğitimlerimize başvuru için Eğitim Takvimi sayfamızı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.)

web_mobile_k365_manset.jpg

Dev Kampüs ile

4 Ayda Web & Mobile Developer Olun
Yeni İşinize Girin!

 

Uygulama ağırlıklı, son teknolojileri barındıran yazılım

eğitimlerimizi genç nesille tanıştıracak mülakat garantili yazılımcı

geliştirme programlarını başlatıyoruz.

Eğitimden Öne Çıkanlar

**Gündüz ve Akşam Grupları: Eğitimler, katılımcı grubun talebine bağlı olarak gündüz ya da akşam grubu olarak belirlenmektedir.

Kurs Hakkında

20 yılı aşkın bir süredir Dijital Eğitim’e öncülük eden bizler, bu ihtiyaca yönelik yine örnek olacak bir başka adım atmaya karar verdik…

Dünyada ve ülkemizde yeni teknolojiler üretebilecek nitelikte iş gücünün önemi her geçen gün artmakta. Web ve mobil uygulama geliştiriciliği ise, son kullanıcıyla teması ortaya çıkartmak için en çok ihtiyaç duyulan roldür.

Uygulama ağırlıklı uzaktan eğitimle, Türkiye’nin her yerinden katılım sağlanabilecek, alanında en iyi profesyonellerden oluşan kadroyla, yazılım sektörüne yeni yıldızlar yetiştirmek için üzerimize düşeni yapmak için yola çıkıyoruz.

Neden Bu Eğitim

React Facebook tarafından kendi ihtiyaçları için geliştirildikten sonra açık kaynak olarak genel kullanıma sunulmuş ve hem web hem de mobil geliştirmeyi çok yakın kod stili ile geliştirmeye imkan tanıdığı için kısa sürede çok popüler hale gelmiştir. Eğitim süresince React’ı tüm yönleriyle tanıyacak ve hem Web hem de mobil geliştirme için tüm detayları ile kullanacaksınız. Ekosisteme dahil olan sayısız tipteki mobil cihaz için uygulama geliştirme ihtiyacına karşılık verilebilmesi adına web ve mobile developer’lar dünya genelinde en çok aranan ve tercih edilen uzmanlar arasındadır.

Kariyer Alanları

  • React Developer

  • React Native Developer

  • Mobile Developer

  • Front End Developer

Eğitim İçeriği

Veritabanı Temel Eğitimi
(SQL 101)

​Veri Türleri
Tablolar
İlişkiler
Temel Veritabanı Tasarım İlkeleri
İlişkisel Veritabanı Mimarisi
Veri Sorgulama Dili (T-SQL)  - DML (SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE)

İleri Web Programlama
(WEB 102)

JavaScript İleri
Bootstrap
Farklı Veri Formatları ve Türleri ile Çalışma (XML/JSON)
Chrome Web Developer Tools

React Frontend Programlama
(RJ 101)

React JS Giriş
React JS Kurulum
JSX
Render Kavramı
Adım Adım İlk React Projesi
Bileşenler (Components)
Props
Durum Yönetimi (State Management)
Formlar ve Data Binding
Koşullar, Döngüler ve Diziler (Arrays)
Axios
Yaygınlaştırma (Deployment)

Temel Web Programlama (web 101)

HTML

CSS

JavaScript Temel

Araçların Kullanımı
(WEB 201)

Visual Studio Code Temel Özellikleri
Git ile Versiyon Kontrolü ve Kod Deposu Yönetimi
API Kavramı ve Mock Servis Yazımı
Postman

React Native ile Mobile Programlama
(RN 101)

Kurulum / Çalışma Ortamının Hazırlanması
React Native’e Giriş
Taslak Oluşturma
Layout / Navigation
Proje Oluşturma
NPM Paket Yönetimi
Cihaz Yönetimi
Local Storage
Firebase
Axios / API 
Push Notification
Redux
Uygulama Marketleri

Kazanacağınız Beceriler ve Yetkinlikler

Referanslar

Bu Eğitim Kimler İçindir?

Uygulama geliştirmeyi öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Katılım Koşulları

Eğitime katılabilmek için temel bilgisayar bilgisi yeterlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen Hakkında

Zafer DEMİRKOL

ASP ile Web Programcılığı ve Elektronik Ticaret, İnternet Teknolojileri, XML, ASP.NET ve C# ile ASP.NET isimli kitapları yayınlandı. ASP,NET 2 Yazarın altıncı kitabıdır. ASP ile Web Programcılığı ve Elektronik Ticaret isimli kitabı 10. baskıyı yaptı. Haftalarca (en çok satanlar) listesinde yer aldı. 2005 yılı başından beri Mobillife dergisinde Teknoloji Editörlüğü ve Yazarlık yapıyor. Çalışmalarına web yazılımları geliştirme, eğitmen ve danışman olarak devam etmektedir.

zafer demirkol.jpeg

Murat BAŞEREN

Yazılım Danışmanı, Yazılım Mimarı, MCP ve Eğitmen. Bilgi teknolojisi ve hizmetleri sektöründe bir geçmişe sahip deneyimli yazılım mimarı ve proje yöneticisi. .NET Framework & NET Core, ASPNET MVC & MVC Core, ASPNET WEB API ve API Core, MSSQL Server (T-SQL), Mongo, Entity Framework & Core, Bootstrap, jQuery, VueJS, Blazor (önizleme) ve C# konusunda uzman yazılım dili. Azure & DevOps (CI/CD) Git, GitHub ve TFS hakkında da bilgi sahibidir. Yazılım geliştirme ilkeleri (katı) ve kurumsal yazılım mimarileri ile ilgilenir.

Resim1.png

Çağatay YILDIZ

2009 yılından bu yana yazılım sektöründe kod geliştirmekle birlikte farklı kurumlarda danışmanlık ve eğitmenlik görevleri üstlenmiştir. Uzmanlık alanları arasında ASP.Net, WEB API, ASP.Net MVC, İleri JS, Angular, Code Review, Apache Cordova, Phonegap dil ve araçları yer almaktadır. Yazılım güvenliği konusunda uzmanlaşmıştır. Katkıda bulunduğu projeler arasında ödeme sistemi, süreç takip yönetim sistemi, anket değerlendirme yazılımı, akademik takvim ve öğrenci web portalı, doküman yönetim yazılımı, artırılmış gerçeklik teknolojisiyle çalışan mobil uygulama, hasta operasyon ve süreç takip uygulaması, kullanıcı ürün takas mobil uygulaması, sigorta şirketlerinin anlık iletişimi ve hasar kayıt yönetimi mobil uygulaması yer almaktadır.

Çağatay Yıldız.png

Şamil YILMAZ

1993 yılından bugüne kadar server sistemleri, bankacılık ve e-ticaret sistemlerinde programcılık faaliyetleri sürdürdükten sonra akademik alanda ilerleyerek üniversitede öğretim görevlisi kariyerine devam etmektedir. Linux, Unix, Oracle, MS-Windows network system, Windows server, SqlServer ve veri tabanı güvenliği teknolojileri konularında uzmanlaşmıştır. Nesne yönelimli programlama, Windows formları, web formlar, java, .net, c# .net, sql, mssql, mysql, mvc, angularjs, angular 6, scrum ve waterfall konularında eğitimler vermektedir.

Şamil YILMAZ.jpeg

Serkan TEKİN

1990 Yılından bu yana yazılım projeleri geliştiren ve daha sonrasında akademik kariyere yönelerek üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Yazılım uzmanlığı, yazılım mühendisliği ve yazılım proje yöneticiliği konusunda uzmanlaşmıştır. MCPS, MCT, MCPD, MCTS, OCA, Web, Windows ve Mobile uygulama tasarım ve yazılımı, veri tabanı yazılımı, e-ticaret yönetim yazılımı, CRM, CMS, ödeme sistemi, faturalandırma sistemi, kurumsal yazılım tasarımları, MS .Net takım eğitimleri, yazılım proje ekip yönetimi, BigData proje yönetimi, semantic analiz, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0, makine öğrenimi, yapay zeka ve derin öğrenme ve uzaktan eğitim konularında projeler geliştirmiştir.

Serkan TEKİN.jpg

Selkan LARLAR

Web ve multimedya yazılım alanında 2008 yılından bu yana yazılım projeleri geliştirip eğitimler vermektedir. Web'de proaktif, çok yönlü ve sonuç odaklı profesyonel teknolojileri ve multimedya üretimi gerçekleştirmenin yanında danışmanlık, eğitim ve farklı sektörlerden kurumlara çözüm hizmetleri sunmaktadır. Günümüz teknolojilerini güncel bir şekilde takip eden Serkan LARLAR; sql, mysql, mssql, ileri sql, tsql, sql server, ms sql server, access sql, mongodb, db2, excel, excel vba, php, html, css, javascript, mean full stack, python, c++, yaratıcı kodlama, cms, tridion, business catalyst, joomla, wordpress, google adwords, google analitik, a/b testi, web sunucuları, ftp sunucuları, medya sunucuları, dns, mıdıtube, rainfx, mowin, shapedat, polluphigh, c# programlama, .net, asp.net, veri modelleme, power bı, veri analisti, e-posta, seo, dijital pazarlama, r, weka, adobe photoshop, ındesign, cıcs, mvs, sna, cobol ve vsam kullanarak ana bilgisayar uygulamaları geliştirmektedir.

Selkan LARLAR.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
  • YouTube